Sprawdź co czeka Cię 7 marca w SGH

plantargow_Obszar roboczy 1 (1).png

MAPA TARGÓW

7 marca to dzień, w którym Aula Spadochronowa stanie się konsultingowym centrum Polski. Dzięki targom MFK na Auli pojawią się najbardziej prestiżowe firmy branży doradczej. Prelegenci najważniejszych i największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej zbiorą się, żeby zachęcić studentów do swoich ofert, odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości, a także przedstawić profile swoich firm – zarówno tym żywo zainteresowanym konsultingiem, jak i tym, którzy jeszcze nic o nim nie wiedzą. Targi to unikalna szansa żeby zadać przedstawicielom firm wszystkie pytania na temat konsultingu, biznesu oraz kariery.

 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ W CZASIE TARGÓW

NIE PRZEGAP ŻADNEGO WYDARZENIA W CZASIE TARGÓW!

 

7 marca 2019 - czwartek

9:30

Oficjalne otwarcie targów połączone ze zrzutem balonów sponsorowanym przez firmę EY

9:45 

Pierwszy etap konkursu Brainiac sponsorowanego przez firmę Bain & Company

11:20 

Konkurs Be the game changer! sponsorowany przez firmę PwC

13:10 

Konkurs 1 z 15 sponsorowany przez firmę Deloitte

13:45 

Konkurs Maratoniada sponsorowany przez firmę KPMG

15:00 

Finał konkursu Brainiac sponsorowanego przez firmę Bain & Company

15:15 

Wybór Firmy Konsultingowej Roku

 

Konkursy w czasie targów

Eliminacje online przez system zapisów

Deloitte_Logo.png

zapisy:2.03 - 5.03

targi:13:10

1 z 15

Chcesz poczuć adrenalinę jak uczestnicy teleturniejów telewizyjnych? Poczuć ducha rywalizacji? Zdobyć atrakcyjne nagrody? Weź udział w „1 z 15 Sprawdź się!” organizowanym przez SKN Konsultingu i firmę Deloitte.

W dniach 02 – 05.03 rozwiąż quiz internetowy i 07.03. przyjdź na Aulę Spadochronową! Jeśli twój wynik będzie jednym z 15 najlepszych zmierzysz się w trzyetapowym finale. Pytania obejmują 5 kategorii - polityka, ekonomia, zarządzanie, z życia wzięte oraz wiedzę na temat Deloitte. Do Auli Spadochronowej zapraszamy wszystkich zainteresowanych – nagrody nie ominą także publiczności.


2000px-KPMG_blue_logo.svg (1).png

zapisy:2.03 - 5.03

targi: 13:45

KPMG - Maratoniada

Konkurs w formie familiady, udział biorą dwie 3-osobowe drużyny. Osoba prowadząca czyta pytanie, do którego podchodzi odpowiednio po jednym uczestniku z każdej drużyny, odpowiada ten, kto pierwszy naciśnie przycisk, jeśli odpowiedź nie jest poprawna, odpowiada druga osoba. Pytanie ma tylko jedną odpowiedź. Konkurs ma 3 rundy. Do finału przechodzą 2 osoby z jednej, wygranej drużyny, wygrywa jedna z nich (nagroda rzeczowa). Pytania dotyczą firmy oraz tematyki ekonomiczno-finansowej. Aplikuj już dziś wypełniając krótki test! Drużyny wybierane są losowo.

 

Eliminacje i konkurs w czasie targów

 
bain.png

I etap: 9:45

finał: 15:00

Brainiac

Konkurs Brainiac organizowany przez Bain & Company składa się z 3 etapów. Etap pierwszy to eliminacje odbywające się między godziną od godziny 9:45. Ten etap polega na rozwiązaniu krótkiego testu analitycznego, którego rozwiązania są zbierane do godziny 11:40. Na podstawie testu wyłaniane jest 8 osób, które przystąpią do finału składającego się z kolejnych dwóch etapów. Na początku uczestnicy zostaną podzieleni na 4 dwuosobowe zespoły. Do ostatniego etapu przejdą członkowie najlepszej drużyny, którzy tym razem indywidualnie będą rywalizować o zwycięstwo.


PwC_logo_new.jpg

targi: 11:20

Be the game changer!

Mobilny konkurs dostępny na specjalnej platformie. Zasady konkursu dostępne tutaj